V mnoha kulturách je pití čaje jistým rituálem. Čaj se připravuje pomalu s veškerou péčí, která mu má být věnovaná, a poté se v klidu pije, vychutnává a člověk si přitom krásně odpočine a načerpá novou energii, kterou mu čaj může dodat. Existují tisíce druhů čajů, a ty nejlepší jsou sypané. Máte chuť na hrnek lahodného čaje, který si opravdu vychutnáte díky jeho plné chuti? Pak si určitě vyberte některý z čajů, které máme aktuálně v nabídce. Specializujeme se na prodej čajů ze světových plantáží, bylinek, bylinných směsí, kávy a koření. To vše u nás najdete v té nejvyšší kvalitě.

bylinný čaj

Zelený nebo černý?
Kdo alespoň jednou pil čaj, asi tuší, že na světě je opravdu mnoho rozmanitých druhů této rostliny. Nejrozšířenější je čaj zelený, bílý a černý, ale existuje i řada dalších čajů, které vám mohu pomoct zbavit se řady zdravotních problémů, a kromě toho i dobře chutnají. Jedním z takových čajů je ibiškový čaj. Vyznačuje se výraznou sytě červenou barvou a chutí, která je trošku kyselá. I přesto si jej ale určitě zamilujete, protože kromě toho vám nabídne řadu vitamínů a minerálů. Skvěle chutná v létě i v zimě.

šálek čaje

Co dalšího u nás koupíte? Máme spoustu čajů, které si vás získají. Ať už jde právě o zmiňovaný ibišek, nebo třeba o ajurvédské čaje s řadou zdravotních benefitů, případně o kvetoucí čaje, na které je radost pohledět, jak se rozvíjí v konvici horké vody. Nejlepší světové čaje najdete právě u nás, my se snažíme vám pravidelně dovážet další novinky ze světa čajů a kávy. Kromě známých druhů těchto plodin u nás najdete i opravdu neobvyklé druhy, jako je například cibetková káva nebo čaj s názvem Motýlí křídla, který se vyznačuje sytě modrou barvou. Najít kvalitní čaj nebo kávu dá docela práci, protože kvantita vítězí nad kvalitou. My jsme se ale vydali opačným směrem, a díky tomu můžete ochutnat nejlepší čaje a kávy z celého světa.