Určitě znáte podobnou situaci. Máte už měsíce koupeny lístky na ples, muzikál, hokej nebo se blíží svatba, na kterou jste se těšili a cítíte, že na vás něco leze. Cov tomto případě dělat? Máte několik možností.
·         Nadopujete se nějakým přípravkem z lékárny a toužebně očekávanou událost přetrpíte s tím, že můžete nakazit další.
·         Zůstanete raději doma a budete se léčit. Lístky se budete snažit ještě prodat, ale možná se to na poslední chvíli nepodaří a propadnou.
kapátko
V jednom případě vás bude mrzet, že jste tam nemohli být a v druhém, že vám nebylo dobře.
Existuje ještě jedna možnost, o kterou bychom se mohli zajímat, a to je MMS (Mistrovský minerální roztok).  Rýmy se zbavíte za 1 den a při chřipce stačí 3 dny na vyléčení. Mám mnohokrát vyzkoušeno. Vypijeme ho cca 1 hodinu po jídle a pak 90 minut, což je doba, po kterou působí, nic nepijeme ani nejíme. Jak jednoduché.
MMS není žádná neznámá látka, je to chloritan sodný roztok smíchaný s kyselinou chlorovodíkovou. Po smíchání těchto dvou látek vzniká oxid chloričitý. Je levný a každý si jej může připravit doma v kuchyni. Nemusíme se ho bát, už přes sto let se používá k desinfekci ve zdravotnictví, k úpravě pitné vody, desinfekci masa a zeleniny. Zabíjí viry, bakterie a -koky. Prvním člověkem, který zveřejnil účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví, byl Jim Humble. Používání MMS podle jeho postupů je zcela bezpečné. Je důležité jen tento postup dodržet.
sklenice vody
Je velká škoda, že se nikdo nechce dát do výzkumu této látky, aby se dostala ke všem lidem, kteří by ji mohli potřebovat. Všichni raději MMS předem zavrhli a rozšiřují takové zprávy, jako že je to savo, ze kterého se otrávíme. Dokonce i FDA, což je americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv, připustil, že „tvrzení novinářů, že MMS je nebezpečné, není podporováno žádným vědeckým důkazem“.
MMS se rychle rozšířilo po celém světě z jednoho důvodu. Protože funguje. Lidé ho vyzkoušeli a stále ho používají. K léčení běžných viróz, angín i vážnějších nemocí, u kterých jim léky nepomáhají. MMS má spoustu zastánců a může se brát i preventivně. Je velmi zajímavé, že i během preventivního užívání zjistíte, že se vám zlepšuje kvalita života, že jste čilejší a máte více energie.