Samozřejmě, že vše uvedené jde ruku v ruce. A to jste se tak těšili na zasloužený důchod. Ano, po mnoha odpracovaných letech máte problém, jak nyní vyjdete s penězi. Důchod je nic moc a ve vašem nájemním bydlení se všechno zdražuje. Nejen nájem, ale také ohřev vody, topení, odvoz odpadků, používání výtahu, no prostě vše potřebné pro váš živou. Ale vy nyní vidíte, že to neutáhnete, můžete sice požádat sociální odbor města o podporu, ale to se stydíte. Nepatříte prostě k těm lidem, co bez podpory neudělají krok. Takže něco musíte udělat. Odstěhovat se například na chatu nebo na chalupu? Bohužel, nemáte nic takového. Jen vlastníte zahradu, a to pěkně velkou. A máte tam možnost se napojit na inženýrské sítě? Pokud ano, máte vyhráno. Máme pro vás tedy řešení, oslovíte společnost, která vyrábí mobilní dřevostavby celoroční zateplené.

zdevastovaný mobilní dům

Ty můžete mít levnější již užívané, nebo dražší úplně nové. Ale je to výhoda, po dovezení na vaši zahradu a po napojení na inženýrské sítě můžete konečně na důchod bydlet ve svém, a za své. Kolik energií spotřebujete je už jen na vás, odpadne vám spousta plateb, nejen za výtah, ale také i za nájemné. Ale ještě je pár věcí co byste měli vědět, můžete si vybrat nejen celoročně obyvatelný, nebo nový i použitý tento mobilní dům.

plechový mobilní dům

Ale také i kompletně vybavený pro váš celoroční pobyt. Navíc máte možnost si nejen vybrat, jaké bude umístění vašich nových pokojů, ale také i potřebné vnitřní vybavení pro správný chod vaší nové domácnosti. Ať už se zde jedná o vybavení kuchyně, to znamená nejen, že můžete mít sporák a lednici, ale také digestoř, myčku. Také vaše koupelna bude zařízená, a pokoje? Ty budou podle vašeho přání vybavené nábytkem, tedy křesly, postelemi, skříňkami, pohovkami, skříněmi, sedačkou a vše budou doplňovat i vámi vybraná topidla. Moc neváhejte, jaro je tady za pár měsíců a vy ho můžete sledovat přímo z nového domu.