Mít krásné zuby a zdravou dutinu ústní je nejen důležité kvůli celkovému vzhledu, ale také kvůli našemu zdraví. Špatná péče o zuby nám může způsobit velmi mnoho problémů od kazů, bolestí zubů až po bezzubý úsměv, který nás samozřejmě může omezit v běžném životě. A buďme upřímní, napravovat něco, co je už opravdu velmi zanedbané může být nejen bolestivé, ale i finančně nákladné. Proto je důležité se o svou dutinu ústní starat nejen kvalitně doma svépomocí, ale také chodit na pravidelné preventivní zubní prohlídky k výbornému zubaři. Jenomže najít dobrého zubaře, ke kterému budete mít důvěru a na péči o Vaše zuby bude používat kvalitní materiály.

zubařské nástroje

Přesně takového zubní ordinaci praha 10 https://clinicplus.cz/praha-10-vrsovice/ můžete najít na Praze 10 Vršovicích. Na adrese Vršovická 1461/64, 101 00 Praha 10 – Vršovice na Vás čeká skvělý tým dentistů, kteří Vám nabízí komplexní péči a dutinu ústní. Kromě klasického preventivního vyšetření Vám nabízíme také terapeutickou stomatologii (endodoncie, léčení zubních cyst, léčení zubních kazů), chirurgickou stomatologii (implantologie, nebo extrakce zubů), protetickou stomatologii (trvalé zubní náhrady, náhrady zubů na implantátech, mikronáhrady zubů, snímatelné a částečně snímatelné zubní náhrady), estetickou stomatologii (zubní fazety, kosmetická rekonstrukce zubů, keramická rekonstrukce zubů, bělení zubů) a v neposlední řadě dentální hygienu (důležitý bod prevence zubních kazů a onemocnění dásní).

ordinace

Všechny tyto úkony jsou prováděny dentisty s mnohaletou praxí. Samozřejmostí jsou také nejnovější metody a špičkový materiál. U materiálů dbáme především na kvalitu a odolnost, aby námi opravený chrup vydržel v perfektním stavu opravdu dlouhou dobu. Návštěva zubaře nemusí být nepříjemná. Stačí se svěřit do rukou zubaře, který je profesionální, citlivý a získá si Vaši důvěru. Věřte, že to je ta nejlepší cesta za pěkným a zdravým úsměvem.