Máte svůj web? Webové stránky jsou docela pěkné, a navíc jsou skvělé v tom, že když máte nějaký obchod, můžete si ho dát i na web. V dnešní rychlé době už nemusí být obchod jenom kamenný někde na městě. Obchod můžete mít i online a vlastně jako obchod pro všechny. Kdyby neexistoval, byla by to škoda pro online svět. Jenže ten obchod existuje. Pouze ale ve vzdušném prostoru. Možná se vám to zdá jako nějaké sci-fi. Nějaké takové, co je absolutně nemožné. Jen že to tak není. Tedy možná trošičku ano, ale přeci sami víte, že nějaké sci-fi ani neexistuje. A obzvláště v reálném světě. Tak možná se vám o tom může pouze zdát. Ale všechno není tak, jak si usmyslí člověk jen, tak. Myslím, že mnoho lidí by chtělo být lepší, než je ve skutečnosti. A právě webové stránky tomu mohou hodně pomoct.

Baví vás práce s PC?

A řekla jsem si, že když porozumím lépe webovým stránkám, pak budu dokonalá, jako všichni, co pracují denně s počítačem. Chtěla jsem být jako moje kamarádka. Moje kamarádka je perfektní v tom, že dokonale ovládá počítač a další stroje. A tohle byl můj sen. Jenže není to jednoduché, jak jsem si myslela.  Ze začátku se prvně musí pochopit nějaké určité věci, aby se mohlo pokračovat dále.

Online práce mě baví.

Je přece logické, že bez základu se nikdo nikam nedostane. Tak jsem si řekla, že se nechám učit. A učím se nejenom online, ale taky od té kamarádky. A teď jsem velmi ráda, že mám takovou kamarádku, která mi to dovolí a umožní. A nyní jsem kamarádce vděčná, že mě naučila zacházet s webovými stránkami, které jsou v dnešní době velmi důležité a potřebné. V budoucnu mám totiž velký sen a mám v plánu, že chci pracovat a prodávat online moje vlastní výrobky. Pracuji doma a ráda bych taky online prodávala své věci. Myslím, že tato práce by mě velmi bavila, takže se musím ještě hodně co učit. Naštěstí mě to ale hodně baví, tak mám výhodu.