Okna, prosklené dveře, prosklené výlohy, prosklená zábradlí. Průhledné sklo dodá prostoru vzdušnost, a proto není divu, že se používá čím dál více při stavbě rodinných domů, kdy vidíme i celé prosklené stěny domu.

Sklo je průhledné, ale ne vždy chceme, aby bylo průhledné z obou stran. Viděli jste po městě jezdit autobus, který byl zvenku polepen reklamou, že do autobusu nebylo vidět? A přesto lidé v autobuse viděli ven. Polopropustné fólie jsou vhodným řešením, když nechcete, aby vám nikdo nekoukal do soukromí v domě. Samozřejmě se nebavíme o fólii s potiskem reklamy, ale o foliích působících zvenku jako zrcadlo. Vaše soukromí je uchráněno a vy z pohodlí domova koukáte, jak je venku hezky nebo škaredě. Ale nejen kvůli zvědavým sousedům je dobré pořídit na skla fólie, i kvůli občas nepříjemnému slunci http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Slunce je prima polepit vaše okna okenní fólií proti slunci http://www.nanofilms.cz a UV zářením.

okna

Chraňte si soukromí, ale neokrádejte se o vzdušnost vašeho bydlení, polepte si sklo vhodnou fólií. Fólie může plnit i bezpečnostní funkci. Máte prosklené schodiště, prosklené dveře v interiéru a pobíhají vám po bytě malé děti? Ideální je polepit sklo bezpečnostní fólií, která v případě rozbití udrží sklo v jednom kuse, tzn. sklo se nevysype, ale jen popraská a vytvoří pavučinu. Stejné bezpečnostní fólie jsou používané ve sklech oken vlaků, autobusů a dalších prostředcích hromadné dopravy. A co zrcadla? I na ty jsou fólie vhodným bezpečnostním prvkem.

okna

Máte automobil? Nebo dodávku a jste prodejce, který často vozí zboží a nechcete ho vystavovat na oči zlodějům, kteří často využijí i kratičký nestřežený moment a do auta se vám vloupají? I pro vás jsou okenní fólie, dodržující příslušné normy, tím pravým řešením. Chrání jak přes zvědavými pohledy, ale také znesnadňují rozbití a vysypání skla vašich okýnek. Fólie na oknech můžou plnit různé funkce, stačí si vybrat.