Asi každý z nás chtěl být v dětství kouzelníkem. Některým tato touha možná zůstala až dodnes. Já měl to štěstí, že jsem se stal váš kouzelník Brno. Ano, mrkněte na mé stránky, které vás určitě okouzlí. Dozvíte se zde i jaké to je být kouzelníkem na plný úvazek. Cylindrem a kouzelnou hůlkou to bezpochyby začíná, ale zdaleka nekončí. Bavit se chce určitě každý.

kouzelník

Asi nejlepší je stát se Kouzelníkem pro děti. Děti mají totiž neomezenou fantazii, milují kouzla, milují všechno, co svět pohádek nabízí, co je neuvěřitelné a k čemu se mohou vyjádřit. A to je podstatou dětského vystoupení. Děti jsou do celé té magie zapojeni, to oni kouzlí a já jen čaruji. A ze zkušenosti mohu potvrdit, že nejen já jako kouzelník, ale i rodiče se rádi zapojí do celé magické show. Naučí se kouzla a odnesou si stejně jako jejich ratolesti spousty toho, co vyprávět. A také si odnesou dárek v podobě vlastnoručně vymodelovaných zvířátek z balónků. Toto je u dětí velmi oblíbené a prostě nesmí chybět.

Být Kouzelníkem pro dospělé, je však samostatná disciplína, jíž se zabývá Mikromagie. Cíl je jednoduchý, na prvním místě jsou hosté večírku, ať už jde o firemní akci, oslavu narozenin, svatbu a nebo rozlučku se svobodou. Mikromagie v mém podání pak zajistí to, že se vám změní karty v ruce, začnou mizet a objevovat se předměty, nebo třeba létat prstýnky. Nechte se zapojit do celé show osobně a pomocí vlastního kouzla učinit celou party nezapomenutelnou, nejen pro vás, ale pro hosty přátelé.

moderování

V neposlední řadě se věnuji i Kouzelnému moderování, kde krom kouzel je nutná i velká dávka improvizace a umění mluvit a zaujmout. Asi nejlepší bude, když si najdete pár fotografií a videí buď přímo na mých stránkách, nebo na známých platformách typu youtube a tak dále. Ostatní reference se šíří samy a to je to nejdůležitější. V poslední době se o mě třeba říká, že se nebojím vystoupit i v Brně, což si málokdo z nekouzelných odvětví troufne.