Každý občan z České republiky, co se zajímá o bydlení, tak ví, že situace není kdo ví jak dobrá. Úrokové sazby sice mírně klesají, ale cena nemovitostí se stále drží. Samozřejmostí je, že se už nikdy nevrátíme na ceny, které byly dříve, ale i tak jsou ceny poměrně vysoko. Velkou výhodou pro vás může být, pokud vlastníte stavební pozemek, díky tomu můžete ušetřit velké peníze. Ačkoliv se to nezdá, tak stavební pozemky jsou mnohdy dražší, než celá stavba domu. Pokud jste šťastlivec a zdědil jste stavební pozemek, tak neváhejte a začněte uvažovat o stavbě domu. Nyní se velmi vyplatí 5 kk bungalov, do kterého se může nastěhovat velká rodina i s mazlíčky.

5 kk bungalov

Právě tyto bungalovy jsou velice efektivní a přitom vám nabídnou bydlení jako v cihlovém domě. Ovšem, je zde velký a zásadní rozdíl, a to ten, že v tomto domě zaplatíte za náklady minimum. Tyto nízko energetické stavby se dělají právě skrz nízké nálady a ušetří vám tak nemalé peníze. Samozřejmostí je, že si můžete určit spoustu věcí, můžete si vybrat, mezi nejrůznějšími variantami domů a také zda chcete střechu valbovou či sedlovou. Další výběr je, zda má být dům postaven jako dřevostavba nebo z pórobetonu.

5 kk bungalov

Další výhodou je, že si můžete vybírat i z menších variant domů a můžete tak zvolit dispozice 4+kk, 3+kk a 5+kk. Na internetových stránkách se můžete podívat na náhledy těchto domů, a to jak z venkovního pohledu, tak z pohledu vnitřního. U každého energo domu je rozepsáno, jakou má užitnou plochu, zastavěnou plochu a další důležité informace. Jsou zde rozepsány i místnosti, které jsou v domě a také jejich plocha. Zkrátka zde najdete veškeré informace, které chcete o svém novém domě vědět a v případě, že máte dotaz, se můžete ihned obrátit na firmu samotnou. Zapomeňte tak na cihlový dům a zkuste se podívat na lepší a přitom levnější variantu.