Mobilní domky jsou velmi populární u našich západních sousedů. Není žádnou výjimkou, že si lidé objednají mobilní domek, nechají si ho přivést na pobřeží a stráví několik týdnů v nádherném prostředí. Díky domku mají veškerý luxus, který vám jenom může dům poskytnout: plně vybavenou kuchyň, dají se připojit na elektřinu, máte k dispozici postel i gauč. Perfektní na tom je, že se nemusíte omezovat jenom na jedno místo. Jestli máte chatu, tak už jste si asi někdy povzdechli, jak by bylo skvělé moci si ji čas od čas od času přenést někam jinam. Domek na kolečkách vám může toto přání splnit.
stůl v kuchyni.jpg

Kde se dají tyto stavby sehnat? Ve vašem městě jistě existuje prodejna, a je to to nejlepší řešení. Proč? Můžete se na domek zajít podívat, a rozhodnout se, jaká velikost a vybavení vám bude vyhovovat. Mobilheimy, jak se těmto domkům také říká, se dodávají v mnoha podobách, takže je to jenom na vás a na vašich potřebách . Pokud žijete někde, kde prodejna není, je tu vždycky internet. V tom případě se soustřeďte na velikost a na to, co od domku očekáváte a k čemu by vám měl sloužit.
karavan pod stromem.jpg

Bojíte se, že to bude finančně neúnosné? Při přepočtu na počet dní to vyjde daleko levněji než si platit hotel. Kromě toho, mobilní domek nemusí stát někde na samotě. Můžete si ho klidně nechat zavézt do kempu, někde blízko centra, takže budete mít veškerý luxus hotelu v centrální části, ale nebudete muset platit cenu, která se s ním obvykle pojí. A naopak, pokud toužíte po trošce soukromí, můžete si klidně vybrat lokalitu, kde vám společnost budou dělat jenom les, potok, vítr a ptáci. Rozhodnutí je jenom na vás. Takže, mobilheimy jsou perfektní kombinací vlastního bydlení a svobody cestování. Ať už si je postavíte na zahradu, odvezete na dovolenou, nebo si z nich uděláte své letní sídlo, zaručeně budete spokojeni.