Kdo nemá rodinu na vesnici, kde by se děti odreagovali z uzavření v bytě, má ještě jedno řešení. Je zde možnost pořídit si buď rekreační nemovitost, nebo dům na trvalé bydlení. Obojí ale stojí spoustu peněz, a vy jste už hodně utratili na rekonstrukci vašeho městského bytu. A navíc, již jste se byli informovat u bankovní společnosti o možnosti půjčení finančních prostředků na zakoupení rekreační nemovitost, nebo domu na trvalé bydlení a tam vám jejich úředníci sdělili, že půjčka vám nebyla u bankovní společnosti schválená. Proč se tak stalo? Banka může mít více důvodů k tomu, aby vám neschválila půjčení finančních prostředků na zakoupení nemovitosti. Například se jim nezdála výše příjmu, který máte, nebo byl nalezený záznam v registrech dlužníků.

peníze půjčené

Jakou nyní máte možnost? Požádejte o půjčku u nebankovní společnosti nebankovní hypotéky bez registru Hypotekybezregistru

Tady máte a to skutečně velkou možnost, že u uvedené nebankovní společnosti budete mít úspěch. Nebude jim vadit váš nízký příjem, nebo může zde být tolerován nalezený záznam v registrech. A to máte také u této společnosti možnost splácet hypotéku až třicet let.

,peníze porostou

Tady ještě malé upozornění, musíte si uvědomit, že máte tady jednu povinnost, kterou je kromě řádného splácení půjčených peněz to, že se finanční společnosti samozřejmě jistí. A jakým způsobem? Máte povinnost, že jako klient této společnosti musíte dát do zástavy u nebankovní společnosti nemovitost. Může se například jednat o pozemek, nějakou vaši komerční nemovitost, nebo i o váš byt. Pro finanční společnosti se vlastně jedná o záruku, že vy, jako klient, budete svou hypotéku či půjčku řádně splácet. Samozřejmě, až půjčenou finanční částku, kterou jste řádně spláceli, to znamená v domluvených termínech, je vaše nemovitost daná do ručení zase zbavena uvedené zástavy. Takže moc neváhejte, rekreačních nemovitostí, nebo starších domů na trvalé bydlení moc není.