Proč si zvolit silikonový obal

Jednoduché řešení – říká se, že krása spočívá v jednoduchých řešeních, a silikonový obal na mobil Huawei Módní mobil to prokazuje jednoznačně. Potřebujete mít telefon stále po ruce? Nechcete jej neustále otevírat a zavírat, což je typické právě pro flipová pouzdra, připomínající tvar knížky? Dáváte mobil často do kapes, do přihrádek v tašce a v batohu, kde je poměrně dobře chráněný? Pak je toto řešení ideální. Silikon ochrání telefon zezadu a z boku, a pokud jej doplníte ochranným tvrzeným sklem na dotykovém displeji, je zabezpečený proti poškrábání a hrubému zacházení ze všech stran.

focení s mobilem

Mobil stále v ruce – kdo má telefon doma jako ozdobu a bere jej do ruky jen občas, tomu se může hodit právě zmiňovaný flip. Pokud ovšem neustále něco na mobilu děláte, převážně na dotykovém displeji, silikon je ideální. Neklouže, dobře se drží v ruce, nezpůsobuje většině lidem alergie a dobře se udržuje v čistotě.

Snadná údržba – silikonovou vaničku snadno stáhnete z mobilu jednou rukou a můžete ji ponořit na pár hodin do mýdlového roztoku s vodou a trochou octa, případně do roztoku s jednou sodou. Můžete si pak vypomáhat jemným kartáčkem. Pokud ovšem nechcete čisticí proceduru často opakovat, vyhněte se hlavně mastnotám, např. při jídle, tuk totiž silikon rád absorbuje.

silikonové pouzdro

Cena – ta je natolik nízká, že není problém pořídit si silikonových obalů na mobil více a střídat je podle nálady a příležitosti. Mohou být barevné i transparentní, s motivy květin, zvířat atd. Zároveň máte jistotu, že pokud se při nešetrném zacházení obal poškodí, nebude to tak výrazná ztráta, jako u jiných typů. Tím vás samozřejmě nenabádáme k hrubému zacházení s výrobkem, ten je totiž náchylný na roztržení ostrými předměty, zvláště při ukládání do kapes se svazkem klíčů, do přihrádky s ostrým nářadím, noži atd.