Když se řekne plot, tak si každý představí plot pletivový, který se v minulých letech stavěl snad všude. Každý si určitě umí představit nevzhledné http://zena-in.cz/clanek/vzhledne-a-nejedle-nebo-jedle-a-nevzhledne betonové sloupky, do kterých je pletivo zachycené a dohromady tvoří celek. Tyto ploty se stavěli hlavně za války a jejich obliba pak ještě pár let přetrvávala. V dnešní době se tyto ploty staví trošku jinak a rozhodně se nejedná o nevzhledná díla.

betonové ploty

Na co se dívat při výběru plotu:

  • Design – Každý, kdo si staví plot kolem nového domu, tak chce, aby jeho plot vypadal dobře a ladil s domem. Vzhledově nejhezčí ploty jsou rozhodně betonové ploty montazmpc. Zde si vzhled zvolíte podle sebe a rozhodně se za tímto plotem otočí každý, kdo půjde kolem. K novému domu vždy přemýšlejte na novém plotě. Nikdy nedávejte starý plot kolem nového domu, je to nevzhledné a určitě se k žádnému domu nehodí. Starý plot můžete dát kolem firmy, nebo statku.
  • Cena – Ta je nejspíš pro mnoho lidí důležitá a před stavbou plotu je důležité si spočítat, na kolik stavba plotu vyjde. Nezávazně tak oslovte více dodavatelů a zjistěte, za jakou cenu jsou schopní plot udělat. Pro bližší informace o ceně bude určitě potřeba obvod vašeho pozemku a další informace pro dodavatele.
  • Vlastnosti – Pro lidi, kteří chtějí mít soukromí na svém pozemku není důležitá cena plotu, ale jeho vlastnosti. Každý plot vám nabídne něco jiného a je tak potřeba vybírat správně. Mezi nejlepší vlastnosti, a to ať už dlouhá životnost, nebo povětrnostní bariéra je plot betonový. Díky němu budete odstřihnuti od okolí a můžete si na své zahradě chodit i nazí. Ovšem bacha na lidi, kteří rádi lítají s drony nad zahrady.

betonové ploty

Při výběru plotu si tak sepište, co byste od plotu chtěli a až poté oslovte všechny dodavatele. Uvidíte, že někdy není přednější cena, ale také kvalita a dlouhá životnost. Zaručeně si vyberete takový plot, který splní všechny vaše vlastnosti a vy budete s pocitem bezpečí klidně relaxovat na zahradě.