Už jste slyšeli o možnosti získat finance snadno a rychle formou podnikatelského úvěru a to již například do 24 hodin?
Nebankovní hypotéka bez registru je v podstatě podnikatelský úvěr. Tento typ úvěru si mohou sjednávat podnikatelé nebo firmy, které vykonávají živnost, či právě podnikají. Nevadí nízké daňové přiznání, což je často velkým problémem v případě, že chcete získat úvěr z banky. U nás získáte úvěr i za těchto podmínek.

hypotéka

  • Další velkou výhodou je, že se nezkoumají registry. Záznamy se totiž dají tolerovat a většinou nemají žádný vliv na to, zdali je klient schopen splácet své dluhy. Často se jedná o starší záznamy, o opožděné platby, o zapomenutou nezaplacenou fakturu z dřívější doby a tak podobně, proto se dají právě záznamy z registrů tolerovat. Takže ani tento důvod není tím nejdůležitějším.
  • Co je tedy nejdůležitějším? Abyste byli schopni splácet své závazky. Jinak není nic překážkou. Samozřejmě musíte vlastnit nemovitost, kterou dáte do zástavy a za kterou získáte peníze. Finance se musí použít opět do podnikání. Ručit však můžete čímkoliv – pozemkem, budovou, domem, komerčním prostorem, objektem, administrativní budovou či jiným nemovitým majetkem.
  • Finance se používají na placení veškerých potřeb ve firmě. S financemi můžete zaplatit dluhy na OSSZ, finančním úřadu, VZP, či doplatit faktury, jiné výdaje, nakoupit majetek, a spoustu dalšího.

bydlení

Získat můžete až 70% z odhadní ceny nemovitosti

Dobu splatnosti si můžete vybrat. Může se jednat o dobu mezi jedním rokem až 30 lety. To je doba, po kterou budete stabilně měsíčně splácet. Delší doba je samozřejmě výhodnější pro ty, kteří nechtějí měsíčně vydávat moc peněz, protože částka se rozpočítá do delšího časového období.

  • Zároveň můžete získat až 70% z odhadu.
  • Schválení do 24 hodin.
  • Nepotřebujeme navíc žádného ručitele a nemusíte dokládat, na co peníze v podnikání přesně použijete. Nemusíte dokládat faktury ani říkat, na co peníze vydáte.
  • Kdykoliv můžete úvěr předčasně splatit a to zdarma.