Máte hyperaktivní děti a hledáte všechny možné způsoby, jak je nechat, aby každý den vybily svou energii, pokud možno venku? Můžete je přihlásit do sportovních kroužků, ale jak všichni víme, poslední dva roky to nebylo jednoduché, vzhledem k lockdownům, a proto mnoho rodičů hledalo jiné možnosti, kde nechat děti vyběhat.

děti

Jednou z možností, které se nabízí, pokud máte rodinný domek a u něho kousek zahrady, je koupit dětem trampolínu. Pohyb na čerstvém vzduchu je prospěšný všem.

Skákání na trampolíně rozvíjí u dětí smysl pro rovnováhu a ti šikovnější se rychle naučí i nějaký ten přemet. I z tohoto důvodu bychom měli pravidelně kontrolovat, jestli má trampolína všechny bezpečností prvky v pořádku, jestli není porušená roztržená síť a všechny kovové části mají správné chrániče.

Že nevíte, jakou trampolínu koupit? Můžete s klidem koupit tuto: GoodJump 3UPVC modrá trampolína 305 cm https://www.goodjump.cz/goodjump-3upvc-modra-trampolina-305-cm-s-ochrannou-siti-zebrik-inside nebo jakoukoliv jinou, v podstatě záleží jen na velikosti vaší zahrady a na finanční částce, kterou chcete zainvestovat.

A víte, že existují i mistrovství ve skocích na trampolíně, dokonce i synchronizované skákání, obdobně jako synchronizované skoky do vody? Nevěděli? Tak to vám doporučujeme se někdy v televizi, nebo i na živo kouknout. Je to opravdu zážitek vidět, jak vysoko a co všechno se dá na trampolíně vymyslet a skočit.

trampolína

Dopřejte vašim dětem dostatek pohybu a kupte jim trampolínu. A pokud se stydíte, tak počkejte až nebudou doma a užijte si skákání i vy! Posílíte břišní svaly i zadeček, o shozených kilogramech ani nemluvě. Vraťte se do dětských let a ve skrytu vlastní zahrady skákejte sami nebo i s dětmi a užívejte si společné zábavy. Trampolína na zahradě, to je důvod každý den vyjít ven, zaskákat si a zapomenout na každodenní pracovní stresy.