Dokonce i když svého partnera nadevše milujete, pravděpodobně jsou věci, které mu neříkáte. Čistě proto, že by to znamenalo nepochopení, spoustu hádek, nepříjemností a zbytečného vysvětlování, které by se stejně nesetkalo s pochopením a jenom by znamenalo zbytečnou hádku. Ano, to asi ano. Jaké další věci ženy před muži skrývají?

mlčení

Malé věci
Většinou to jsou věci z minulosti. Případně věci, které stejně nevyřešíte nebo se na nich neshodnete. Každý má kostlivce ve skříni. Každý má něco, co chce skrýt, co se stalo, je to pryč, vašeho partnera a ni vaší rodiny se to netýká, prostě se to stalo a je zbytečné to nadále řešit proto není důvod to partnerovi říkat. Pokud je lepší lhát než říct pravdu, pak je to asi zřejmé. Záleží, jaké jsou důsledky.

Komunikace přes internet
Mnoho lidí se dnes oddává vztahům online, protože jsou anonymní, otevřené a většinou velmi jednoduché. Lidi se nikdy nemuseli vidět, nikdy to ani neplánovali, prostě se jenom oddávají jednoduchému vztahu, jako jsou například roleplay. V takovém případě na sebe lidé berou povahu a vzhled někoho jiného a vzájemně vytvářejí virtuální realitu, hru, ve které rozjíždějí mnohdy i sexuální podtext. Ženy to používají jako vybití přebytečné sexuální energie, nebo navazují zamilované vztahy, když jsou samy zadané, přestože svého muže milují, takto si dodávají sebevědomí. Partnerovi o tom ale neříkají.

pláž

Zamilovanost do někoho jiného?
Pokud se vám líbí někdo další, pokud se na pracovišti „zaláskujete“, nespíš to partnerovi neřeknete. Nemáte v úmyslu proměnit vztah ve fyzický, ale některé věci neovlivníte. Třeba to, že se vám někdo líbí. Prostě doufáte, že vás to přejde, a v práci se oddáváte krásným zakázaným představám. Na tom není nic ojedinělého ani špatného – ale partnerovi to raději asi neříkejte.