Moderní bydlení je trend, který se neustále mění. Ovšem designéři radí, je důležité držet celý interiér v jednotném stylu. Není tak nutné barevné ladění, jako celý styl doplňků a různých komponentů. Případně se zaměřit na něco, co je prostě nestárnoucí. Například kovy.
chromová lampa
Výhody kovového nábytku:
1.       Snadno manipulovatelné
2.       Jsou velice jednoduché na údržbu
3.       Můžete je použít kdekoliv
4.       Jsou prudce in
5.       Hodí se do industriálního stylu
6.       Můžete jím doplnit jakoukoliv místnost
Jestliže se hodláte shlédnout v kovových doplňcích interiéru, myslete na to, že musíte ladit správným způsobem. Například si můžete pořídit kovové police do všech místností. Případně se držet v celém interiéru kovových pracovních ploch nebo stolů. A co například mít rozložené po celém bytě krásné kovové dekorace? I to je styl, který je nyní moderní. Ovšem můžete použít jakýkoliv kovový prvek. Například židle, nebo zábradlí, případně stejný druh dveří se stejným provedením a stejnými klikami, zámky a zárubněmi. To je v posledních letech velice moderní.
Industriální styl proniká i k nám
kohoutek a voda

Kov dokáže dotvořit atmosféru domova, pokud ho správně zkombinujete, například pokud máte moderní bydlení s mezonetem, případně vysoké stropy, bude kov ideálním designovým doplňkem. Loftové byty jsou na industriálně laděný interiér nejlepší, protože kov si rád hraje s otevřeným prostorem. Ale kovové prvky můžete najít třeba i na lampách v moderním interiéru. Pokud máte rádi provensálský nebo venkovský styl, můžete kombinací tohoto a prvky kovu vytvořit nádhernou kombinaci, která bude originální a estetická.
·         Cesta za elegantními doplňky může také začínat u kovu. Například si můžete jako dekorace pořídit kovové stolky, židle nebo skříňky či lampy.
Kovová postel? Proč ne! Kování je velice kvalitní materiál, který se vám neprohne, jako to hrozí například u dřeva. Navíc je okrasné kování opravdu nádherné, ačkoli se nejedná o nejlevnější záležitost.