Máte v plánu letní dovolenou u moře? Toužíte po tom lenošit na pláži někde na chorvatském pobřeží, koupat se v moři, ochutnávat místní speciality a poznávat historické památky? Netoužíte ovšem po tom, dopravovat se do některého z vámi vyhlédnutých chorvatských letovisek autem, a to ať už pro délku takové cesty nebo pro nutné poplatky v podobě mýtného, dálniční známky a benzínu, čímž se taková cesta poměrně prodraží? Autobus nechcete zase volit pro nepohodlí? Pak zůstává nejrychlejším způsobem dopravy doprava letecká, která zase ale bývá nákladnější. Ne ovšem v případě, že víte, kde si zabookovat letenky za skvělé ceny. Na vámi vyhlédnuté pláži tak můžete být již za pár hodin a užívat si tak krásy přímořského letoviska. chorvatský přístav
ZA POZNÁNÍM KRÁS CHORVATSKA POHODLNĚ A RYCHLE
Proč se k chorvatskému pobřeží trmácet dlouhé hodiny autem, trčet v dlouhých kolonách v horku a trpět tak nepohodlí, když můžete zvolit mnohem rychlejší způsob dopravy za lákavě nízké ceny, kterým se zkrátka nedá odolat.
Jak na výhodnější ceny?Neprošvihněte jedinečné nízké ceny a využijte možnosti online nákupu. Zakupte si levnou letenku z Prahy do Splitua vyrazte si užívat krásy Chorvatska.
Vydejte se touto rychlou dopravou přímo do hlavního města Chorvatska – do Splitu, odkud už se můžete třeba autobusem vydat do vámi vybraného přímořského letoviska.pláž v Chorvatsku
Nemusíte trávit dopravováním se na místo vaší dovolené zbytečně mnoho času a také trpět nepohodlí během cesty, a to když zvolíte ten nejrychlejší způsob dopravy, tedy letadlo. Můžete si tak užít pohodlí a rychlou cestu do místa určení, a navíc můžete také ušetřit nemalé částky, když si vyhlédnete ty nejlepší akční ceny.
UŠETŘETE DÍKY AKČNÍM CENÁM A LAST MINUTE NÁKUPŮM
Využijte výhodných akčních cen za váš last minute nákup letenky a snižte tak vaše náklady na dovolenou.